Aluminium w Architekturze

Szklane ścianki
biurowe

11 październik, 2021

Masz dosyć murowanych ścian w biurze? A może marzysz o większej ilości światła dziennego w domu? Mamy na to rozwiązanie!

Pełne przeszklenia, czyli „niewidzialne” ścianki, które doskonale sprawdzają się do wydzielania pomieszczeń. Projektujemy je w oparciu o system Yawal PBI50. Dzięki zastosowaniu wąskich i cienkich profili uzyskujemy największe z możliwych przeszklenia, a co za tym idzie więcej światła i więcej wizualnie przestrzeni, zachowując jednocześnie wyraźne podziały wewnątrz pomieszczeń. Ścianki działowe w pełni przeszklone można dodatkowo doposażyć w tradycyjne aluminiowe drzwi lub drzwi całoszklane, czy też okna podawcze.
Przeszklone ścianki doskonale sprawdzają się również jako akustyczne oddzielenie pomieszczeń np. w biurach, co zwiększa komfort pracy.
W doborze koloru profili dysponujemy pełną paletą RAL, natomiast przeszklenia proponujemy przeźroczyste, matowe lub selektywne.

Nie czekaj i już dziś zmień swoje wnętrze na nowoczesne!

ZALETY SYSTEMU

• możliwość wykonywania konstrukcji wielkogabarytowych
• istnieje możliwość doposażania ścianek w drzwi wahadłowe, drzwi całoszklane, jedno- i dwuskrzydłowych, otwierane do wewnątrz i na zewnątrz oraz okien                        podawczych,
• możliwość wykonania konstrukcji łukowych
• możliwość wykonania ścian pod dowolnym kątem,
• możliwość wykonywania konstrukcji dymoszczelnych